• Titulinis
  • Žurnalas „Visuomenės sveikata“

Žurnalas „Visuomenės sveikata“

Žurnalas „Visuomenės sveikata“ – tai kas ketvirtį leidžiamas mokslo leidinys. 1997 m. lapkričio 10 d. Lietuvos mokslo tarybos nutarimu jis įtrauktas į Lietuvos mokslo tarybos patvirtintą mokslo recenzuojamų žurnalų sąrašą. Žurnalas leidžiamas nuo 1996 m. Jo steigėjas ir leidėjas – Higienos institutas.
 
„Visuomenės sveikata“ skirta mokslininkams, sveikatos apsaugos organizatoriams ir administratoriams, sveikatos politikams, visuomenės sveikatos specialistams, gydytojams, studentams ir visiems, besidomintiems šalies gyventojų ar atskirų jos grupių sveikatos ir ją veikiančių veiksnių klausimais.
 
Nuo 2005 metų žurnalas indeksuojamas tarptautinėje Index Copernicus duomenų bazėje (http://www.indexcopernicus.com/). 
 
Žurnale publikuojami aktualūs biomedicinos mokslų srities visuomenės sveikatos ir jai artimų sričių moksliniai straipsniai. Jo nemokslinėje dalyje (rubrikose „Aktualijos“, „Visuomenės sveikatos praktikai“ ir „Metodinė medžiaga“) skelbiama informacija apie svarbiausius politinius įvykius visuomenės sveikatos srityje, geros praktikos pavyzdžius ir išleistas metodines bei praktines rekomendacijas. Siekiant didesnio prieinamumo ir patogumo Higienos instituto interneto svetainėje www.hi.lt skelbiami visateksčiai žurnalo straipsniai (parengti skaityti Adobe Acrobat formatu).

Redakcijos adresas: Higienos institutas, Studentų g. 45A, LT-08107 Vilnius
Redakcijos mob. 8 649 51 350